Tamijas Firmanes “misijas darbs” Oregonas draudzē

Pirms 24.jūlija dievkalpojumu izrādījās, ka  mums nebūs erģelnieka. Andis Garuts bija nopelnītā atvaļinājumā. Jau gatavojāmies dziedāt   bez pavadījuma ar Rutas Bambanes palīdzību.Tad dāmu komitejas priekšniecei Dr.Ritai Sējai ienāca prātā labā doma aicināt Tamiju Firman(Tammy Firman) spēlēt  ērģeles; jo viņa tajā dienā pēc dievkalpojuma  bija solījusies stāstīt par savu misijas darbu. Pāris minūtes pirms dievkalpojuma Tamija jau sēdēja pie ērģelēm. Esam viņai par to pateicīgi.

Dievkalpojumam sekoja siltas pusdienas, dāmu komitejas izkārtojumā. Ienākumi tiks sūtīti Zvannieku mājai Latvijā.

Pēc garšīgās maltītes,Tamija stāstija par iemesliem kāpēc viņas dodās misijas darbā ārpus Amerikas. Jēzus mūs aicina būt Viņa rokām šeit virs zemes un viņa šim aicinājumam seko.  Pirmā misijas zeme bijusi Nepale. Tamija ne tikai stāstīja  par misijas darbu, bet arī par  vietējām tradīcijām zemē, kur sie-vietes ir pakļautas vīru varai un gribai. Stāstījumu papildināja  uzņēmumi, kuŗus redzējām uz ekrāna.
Tamija ir arī bijusi Haiti, stāstīja par lielo nabadzību, it sevišķi kopš zemes trīces.

Brazīlijas lielpilsētā Sao Paulo Tamija darbojās misijā, kas palīdz ielas bērniem bāreņiem un prostutēm. Ar prieku viņa stāstīja  par pozitīviem virzieniem, ko ieness misijas darbs  cilvēku dzīvēs.

Tamijai uz dievkalpojumu un priekšnesumu bija līdz jauna sieviete no Sao Paulo misijas, vārdā Maria Clara Carvalho (Marija Klara Karvaļo), kuŗa ciemojās Oregonā un Montanā. Izrādās, ka Maria Klara dzīvo tajā pašā rajonā kā mans brālis. Ņemot vērā, ka Sao Paulo ir divdesmit miljonu iedzīvotāju  pilsēta, tas ir brīnums. Mums  pie pusdienu galda bija jaukas sarunas portugāļu valodā.
Uz diviem   gariem galdiem pie zāles sienas Tamija bija izstādījusi suvenīrus, kuŗus bija sakrājusi savos misijas ceļojumos. Viņas darbu atbalsta ļaudis ar ziedojumiem un viņas draudzē ir paredzēts fonds šim mērķim.

Dr. Sēja pateicās Tamijai pasniedzot rozes.

Paldies, Tammy , no mums visiem. Zinta Kūlīte