Esiet aicināti apmeklēt Ziemsvētku tirdziņu 26. un 27.novembrī no 10.00 līdz 16.00

 

Pēc patīkamām 18. novembra svinībām, gatavojamies ZIEMSVĒTKU  TIRDZIŅAM, kas būs tūlīt pēc Pateicibas dienas, šo sestdien un svētdien - 26. un 27. novembrī.  LŪDZU sazinieties ar Birutu Zommeru,  ja varat nākt palīdzēt. PIESAKIET  arī vēl mūsu kafijas galdam latviskus gardumus: biezpienmaizes, ābolu maizes, piparkūkas, pupmpermiķeļus jeb citus Ziemsvētku cepumiņus, pīrāgus, ķimeņmaizītes.... kā arī rupjmaizi un saldskābamaizi utt. Tāpat arī lūdzu piesakties pie Birutas Zommeres, ja vēlaties pārdot savu preci Ziemsvētku Tirdziņā.

Lūdzu nāciet uz ZIEMSVēTKU  TIRDZIŅU  iegādāties  Amerikā vai arī Latvijā gatavotās dāvanas.  Atbalstiet Amerikas un Latvijas  māksliniekus un tautas māksliniekus!  Mums patiesi būs daždažādas interesantas  dāvanas pārdošanā.  Ieperkoties mūsu, Tirdziņā Jūs atbalstīsit mūsu tautas māksliniekus un palīdzēsit Latviešu Centram papildināt kasi! Nāciet, baudiet kāpostu vīstokļus pusdienas un Svētku saldumus.  Būs pārsteiguma paciņas, tradicionāli bagātigie laimestu grozi, iespēja satikt daudz draugu... Būs prieki maziem un lieliem!

 

Atgādinām, ka rītdien 22. novembrī vedīsim papīrus, avīzes, žurnālus, telefona grāmatas, nelietojamas grāmatas... uz pārstrādašanas vietu. Naudu, ko saņemam par papīriem, izlietojam grāmatu sūtīšanai uz Latviju. Lūdzu atvediet tos uz namu pirms pulksten 14-iem.

Biruta Zommere, Oregonas Latviešu Centra uzdevumā